Kariéra

Staňte sa súčasťou nášho tímu

Realizácia projektov pre spoločnosti je riešené prostredníctvom interim nanagementu so stabilnou back office podporou. Náš expert donesenie do problematiky nové návrhy, riešenia a iný pohľad na situáciu vo firme.

Pre Wesconi pracujú zodpovední a cieľavedomí špecialisti s potrebnými skúsenosťami a vzdelaním v požadovanej problematike.

Spojenie interných a externých expertov nám umožňuje poskytnúť klientovi v čo najkratšom čase vhodný projektový tím s potrebnými znalosťami a skúsenosťami kdekoľvek na svete.

Uvítame, ak sa na nás obrátia nielen odborníci z rôznych oblastí, ako je napr. automobilový priemysel, výroba, strojárstvo, financie a pod., ale rovnako aj univerzálni a všestranní ľudia so skúsenosťami.

Od každého záujemcu o spoluprácu vždy očakávame

  • Otvorenosť
  • Poctivosť
  • Motiváciu
  • Odhodlanie
  • Lojalitu
  • Orientáciu na zákazníka

Ak k tomu všetkému máte naviac aj medzinárodné skúsenosti, primerané vzdelanie a dobré jazykové znalosti, tak nás neváhajte kontaktovať. Svoj životopis (CV) s fotografiou nám môžete zaslať nezávisle od vypísaných aktuálnych pracovných ponúk, vo formáte DOC alebo PDF.

Aktuálne ponuky práce

Hľadáme nových expertov

Chcete byť súčasťou našej siete expertov?

Vyplňte žiadosť o prácu a pošlite nám životopis

Ak chcete byť súčasťou našej rozsiahlej siete expertov, alebo posilniť náš interný tím, dajte nám o sebe vedieť a pošlite nám Váš životopis.

Váš životopis bude následne zahrnutý do našej databázy uchádzačov o zamestnanie a posúdený našim recruiterom. Ak váš pracovný profil bude zodpovedať požiadavkám niektorej z našich aktuálnych pracovných pozícií, bude vás kontaktovať naše HR oddelenie a spoločne preberieme možnosti spolupráce. V prípade, že aktuálne nebudeme mať pracovné ponuky zodpovedajúce vášmu profilu, váš životopis zostane naďalej v našej databáze a v prípade ďalších príležitostí vás budeme kontaktovať.

Pošlite nám svoju žiadosť o prácu

Uveďte svoje osobné údaje, vyberte oblasť pôsobenia, jazykové zručnosti a ďalšie informácie o vás vrátane požadovaných súborov. Pohovor zrealizujeme podľa vášho želania – online cez skype alebo osobne.

Narazili ste pri vypĺňaní formuláru na problém?

Scroll to Top