Miesto výkonu práce: Slovensko

[seopress_breadcrumbs]

Konštruktér / Strojný inžinier

Do nášho inžinierského tímu hľadáme skúseného konštruktéra / strojného inžiniera, ktorý nám okrem iného pomôže optimalizovať výrobné procesy pre klientov. Jeho náplňou práce bude aj návrh a konštrukcia komponentov podľa požiadaviek zákazníka a následná príprava dokumentácie.

Čítajte viac »

Plant manager (m/ž)

V rámci greenfield/brownfield projektov hľadáme Plant managera, ktorý bude zodpovedný za zverenú organizačnú jednotku. Úlohou je riadiť, teda plánovať, viesť, organizovať, rozhodovať a kontrolovať ľudí a procesy.

Čítajte viac »

Projektový manažér (m/ž)

Projektový manažér spolupracuje pri rozbehu novej spoločnosti, nového projektu alebo pokračuje v rozpracovanom projekte. Zodpovedá za úspešnú realizáciu projektu a spolupracuje so všetkými oddeleniami tak, aby sa zabezpečilo, že budú pridelené projekty spracované včas a s dôrazom na kvalitu.

Čítajte viac »

Inžinier pre testovanie (m/ž)

Inžinier pre testovanie zodpovedá za návrh, vývoj, integráciu a udržiavanie hardvéru a softvéru funkčných a bleskových testovacích systémov, ktoré sa používajú na overenie funkčnosti rôznych elektronických riadiacich modulov počas výrobného procesu.

Čítajte viac »

Supply Chain Manager (m/ž)

Supply Chain Manager je zodpovedný za všetky aspekty plánovania a výkonu (plánovanie dopytu, plánovanie dodávok a riadenia zásob). Jeho úlohou je neustále zvyšovanie výkonnosti dodávateľského reťazca a tým aj zabezpečenie schopnosti uspokojovať dopyt zákazníkov a vytvárať efektívny a účinný dodávateľský reťazec od začiatku po koniec.

Čítajte viac »
Scroll to Top