Partneri

Asseco CEIT

V spolupráci s naším partnerom Asseco CEIT poskytujeme našim klientom riešenia pre automatizáciu, plánovanie a optimalizáciu výroby a logistiky.

Asseco CEIT prináša kompletnú flotilu autonómnych mobilných robotov (AMR). AMR sú kompatibilné a ľahko integrovateľné nástroje nielen pre internú logistiku, ale aj pre kompletné výrobné linky. Sú dostupné s kontúrovou, laserovou alebo magnetickou navigáciou. Zákazníci si môžu vybrať z nasledujúcich kategórií:

Vidlicové AMR
PodbiehacieAMR
Ťahacie AMR

Softvérové riešenie od Asseco CEIT  – Twiserion Design Manager pomáha spoločnostiam vytvárať digitálne kópie ich závodov a umožňuje im tak efektívne navrhovať a overovať rôzne budúce situácie ešte pred ich implementáciou. Je ideálny na plánovanie a optimalizáciu výrobných, logistických a skladových procesov, či už ide o greenfield alebo v existujúci závod, alebo pred uvedením nových produktov do výroby.

Siemens Digital Industries Software

Ako Strategic Alliance Partner spoločnosti Siemens Digital Industries Software riadime transformáciu výrobných spoločností na digitálne podniky tým, že im umožňujeme digitalizovať a integrovať celý ich priemyselný hodnotový reťazec prostredníctvom digitálnych riešení Siemens.

Siemens Xcelerator je komplexné a integrované portfólio softvérov a služieb pre:

Variantum Oy

Ako partner spoločnosti Variantum, vedúcej Offering Management spoločnosti, pomáhame našim klientom spravovať ich konfigurovateľné ponuky počas ich životného cyklu a reagovať na požiadavky zákazníkov rýchlejšie, s vysokou presnosťou a ziskovosťou prostredníctvom ponukového softvéru VariSuite od spoločnosti Variantum.

VariSuite je výnimočný Offering management systém, ktorý kombinuje vývoj produktov, konfiguráciu, cenovú ponuku, objednávku až po výrobu a inštalované základné procesy a funkcie. Skladá sa z:

  • VariPROD – komplexný konfigurátor výroby pre účely výroby a ERP
  • VariPDM – flexibilný a škálovateľný systém správy produktových údajov (PDM).
  • VariTrace – pre správu základne nainštalovaných individuálnych produktov
  • VariSales – výkonný konfigurátor predaja a riešenie CPQ

VariSuite pomáha zhromažďovať všetky relevantné údaje do spoločného zdroja údajov, ktorý môžu využívať rôzne časti organizácie. Používanie spoločného zdroja údajov pomáha automatizovať spoluprácu oddelenia predaja, výroby, inžinierstva a údržby, zrýchliť a zefektívniť procesy, zlepšiť výkonnosť podniku a riadenie celého závodu.

Scroll to Top

Tel. kontakt