O nás

Naše míľniky a ciele

Cieľom celého tímu Wesconi a našich expertov, je operatívna realizácia projektu od jeho prvých fáz až po úspešnú implementáciu a plne fungujúci podnik, teda v zmysle nášho hesla: 

From Design to Business Excellence

S podporou moderných technológií chceme poskytovať riešenia pre našich zákazníkov aby boli udržateľní a úspešní.

Zároveň sa snažíme o vybudovanie pozitívnych a produktívnych vzťahov medzi špecialistami a medzinárodnými spoločnosťami. Vďaka otvorenosti, poctivosti a pracovitosti chceme vybudovať opakujúce sa a dlhodobé „win-win“ partnerstvá.

Wesconi – Váš dodávateľ systémových riešení pre digitálne a operatívne riadenie závodu a produkcie

Ako hrdý C & SI (Consulting und System Integration) partner spoločnosti Siemens Digital Industries Software v spolupráci s ďalšími silnými partnermi vyvíjame a zavádzame úspešnú priemyselnú výrobu budúcnosti.

Naše dlhoročné skúsenosti so strojárenstvom, riadením produkcie ako aj riadením celého závodu kombinujeme s najmodernejšími softvérovými nástrojmi, čím vytvárame účinné a spoľahlivé systémy riadenia na stabilnej a reálnej báze údajov.

S využitím systémov CAD a CAM sa vytvára základ pre plánovanie a implementáciu technológií a procesov. Pomocou virtuálneho zobrazenia Digitálneho dvojčaťa sú procesy simulované, testované a optimalizované.

Riadenie závodu môže byť takýmto spôsobom zabezpečené globálne a digitálne a súčasne umožňuje tzv. kokpitové funkcie, ktoré prehľadne zobrazujú kľúčové procesné indikátory v reálnom čase.

Vysoký stupeň automatizácie a efektívne využívanie Vašich zdrojov Vám prinesú dlhodobú konkurenčnú výhodu a poskytnú základ pre prenos informácií, ktorý nie je obmedzený aktuálnou polohou.

Kľúčové technické komponenty, ako sú prototypy, uchopovače, upínacie a polohovacie komponenty sa vyrábajú v procese 3D tlače a tak urýchľujú implementáciu do prevádzky ako aj uvedenie Vašich produktov na trh.

Cieľom je inteligentný závod – inteligentná, sieťovo prepojená, šetriaca zdroje a všestranná – schopná v čo najkratšom čas zásobiť vysoko kvalitným a konkurencieschopným tovarom Vašich spokojných zákazníkov.

Wesconi – Váš medzinárodný obchodný partner – doma v Európe – silný v CEE regióne

Jadro regiónu strednej a východnej Európy (CEE) tvorí Česká republika, Poľsko, Slovensko, Maďarsko, Srbsko, Rumunsko a Bulharsko.

Za posledných niekoľko rokov prekonal ekonomický rast regiónu CEE celkové výsledky globálnej ekonomiky.

Región si zachováva základné podmienky pre udržanie hospodárskeho rastu. Dobré výhliadky majú predovšetkým proreformne orientované ekonomiky, ktoré kvôli vstupu do EU nastúpili cestu zlepšovania podnikateľského prostredia a daňových a sociálnych reforiem.

Každá z krajín regiónu CEE ponúka rôzne pridané hodnoty pre investorov, špecifické podnikateľské prostredie a samozrejme, vlastnú a jedinečnú kultúru.

Poľsko, Česká republika, Maďarsko a Slovensko patria už v medzinárodnom meradle k tzv. BCC krajinám (best cost countries), čo so sebou prináša ekonomicky veľmi zaujímavú kombináciu automatizácie, stability procesu, produktivity spolu s lukratívnymi mzdovými nákladmi.

Hlavný tím, politika, systémy

Hlavný tím

Founder & CEO

Head of Engineering

Plant Manager

Plant Manager

Naši klienti

Scroll to Top